Як правильно оформити оголошення ?

 • Намагайтеся підібрати відповідний розділ (рубрику) для Вашого оголошення. Оголошення, розміщені у випадковому розділі, будуть проглядатися набагато рідше.
 • Оголошення повинно мати інформативний заголовок. Це означає, що вам потрібно використовувати якомога менше слів для позначення предмета свого оголошення, але вони повинні відображати всю суть вашого оголошення. Більш короткий текст легше сприймається при побіжному перегляді заголовків і має більше шансів бути прочитання.

  Пам'ятайте, що Ваш потенційний клієнт може так і не прочитати тексту оголошення тільки тому, що Ви написали не до людей заголовок!

  Оголошення, подане у верхньому регістрі, є першим кандидатом на видалення. Не варто також забувати, що текст у верхньому регістрі букв важко читати. Так що, якщо навіть таке оголошення, з якихось причин буде залишено, ймовірність що його помітять менше - люди читають не те що кричить, а то, що легше читати.

  Приклад інформативного заголовка: Продам Ваз 2105, Куплю гараж в районі РЕБ, Здам 1-к квартиру на Перемозі, і т.п.

  Приклад неінформативно заголовка: Продам, Терміново, Куплю, і т.п.

 • Пишіть реальну вартість пропонованих товарів або послуг.
 • Якщо у Вашому оголошенні доречно використовувати картинки, використовуйте їх! Фотографії в оголошеннях завжди привертають більше уваги, а ще фотографії індексуються пошуковими системами, таким чином це дозволить залучити до вашого оголошення приплив відвідувачів з пошукових систем. Якщо ж картинки не доречні, то використовувати їх не варто.
 • Текст оголошення. Пам'ятайте, що якщо оголошень, подібних Вашому, достатньо багато, то Ваш клієнт, швидше за все, лише побіжно буде переглядати їх тексти, тому все найважливіше слід винести в початок тексту і дещо в кінець. Середину можна присвятити деталей.
 • Не забувайте вказувати контактну інформацію.