ХІМЧИСТКА - ЧИСТКА САЛОНІВ АВТОМОБІЛІВ

ХІМЧИСТКА - ЧИСТКА САЛОНІВ АВТОМОБІЛІВ
Телефон:
+380671295470

Cleanservis — виїзна авто хімчистка.

Салон вашого авто дуже важливо зберігати в чистоті, особливо в тому випадку якщо більшу частину дня ви проводите в дорозі.
Ми надаємо повний спектр послуг по хімчистці салонів автомобілів всіх класів (хімчистці текстильних поверхонь і хімчистці шкіряних салонів ).
Якщо у вашому автомобілі зявились плями різного походження, не тягніть з хімчисткою салону.При регулярному чищенні ваші сидіння та килимки дуже довгий час будуть виглядати новими.
Основною перевагою нашого сервісу є здійснення автохімчистки в зручний для Вас час! Вам не потрібно затрачати час, щоб стояти в чергах на дорогих автомийках. В той час коли ми прибираємо ваше авто, Ви можете працювати в своєму офісі, або розслабитися В себе вдома і приділити час вашим рідним.
Хімчистка салону автомобіля дозволить зберегти колір і вигляд салону. Періодичність хімчистки залежить від класу автомобіля. Рекомендуємо робити хімчистку раз в 1,5-2 месяці.Хімчістка салону ніяк не шкодить покриттю салону Вашого авто. Клінсервіс пропонує хімчистку як текстильних, так і шкіряних поверхонь.
Послуги хімчистки салону включають в себе всі деталі салону що покриті текстильним матеріалом або шкірою, чищення килимків, і багажника, також за Вашим побажанням полірування панелі.
Секрет професійної хімчистки салону вашого авто дуже простий. Це професійне обладнання, спеціалізована хімія і кваліфікований персонал. Ми встановлюємо стандарти і підтримуємо їх.

+1
21:34
57
1 коментар

Світлана
00:51
+1
Хлопці дуже гарно відчистили салон. Рекомендую вас своім товаришам )
Завантаження...
Схожі послуги
Підлоги є в будь-якій будівлі, вони є лакмусовим папірцем, одежинкою за якою зустрічають, доглянутість підлоги і її чистота має велику значи
У кожного водія автомобіля своє уявлення про ідеальний салон.
I car 3 місяці назад 0
У перелік послуг, що надаються нашим підприємством, входить хімічне чищення м′яких меблів і килимів.
Компанія Двері-Дрог
Масаж Коцубан Юмейхо у Трускавці
ВІВО магазин музичних інструментів
​Магазин зброї «Фортуна»
Магазин «ЕлектроДім»
Ансамбль сучасного танцю Ультра
Інтернет-магазин СкутерОк
Сана-центр
I car
Готель ТАОР Карпати
Клінінгова компанія Clean Servis
ЛЕО КЕРАМІКА, ПП
Ансамбль бального танцю «Оксамит»
ТОВ ДРОГОБИЦЬКА ПАПЕРОВА ФАБРИКА