Різноробочий-монтер сонячних батарей (Польща-ЄС)

Офіційне легальне працевлаштування по контракту для чоловіків до 60 р. Оформлення повного пакета документів для отримання робчої візи та договору по працевлаштуванню.

Вимоги: Високопродуктивний, гарна фізична форма, без шкідливих звичок, досвід- для спеціалістів монтерів.

Обовязки: різноманітні роботи в процесі монтажу сонячних батарей: збирання обладнання сонячних батарей та допоміжних конструкцій, робота з деталями, запчастинами, складання, підготовчі роботи для монтажу та монтаж.

Умови роботи: Робочий час: 10-12 годин, можливі понаднормові години праці.

Зарплата: 15-16 zl/год. netto (чистими на руки Польша, Венгрия), аванс після 2 тижнів роботи. Відкривається зарплатна банківська картка.

Хорошого рівня житло — безкоштовно надається — (2-3 місні кімнати), або квартири. Безкоштовне гаряче харчування, спецодяг надається, соцмедпакет (ZUS) за рахунок працедавця, медична страховка оплачується роботодавцем.

Фірма має підряди в країнах ЄС (Німеччина, ЄС), зарплата:6-8 євро/год Венгрия -15-16 zl/год., безкоштовне житло та соцмедпакет.

 

 

П.І.Б:
Олександр
Телефон:
+380671651891
Країна:
0
16:45
20
Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Схожі оголошення
Польська фірма HOGMAX Sp. z o. o.
WЕВ ресурс Drog.info 2 місяці назад 0
Запрошуємо на постійну роботу в нашу фірму Фірма NELSA є безпосереднім працедавцем, реалізовуючи довгостроковий контракт
WЕВ ресурс Drog.info 2 місяці назад 0
Група компаній Flexipal, виробника деревяних піддонів, зацікавлена у наймі працівників на свої виробництва в Польщі, Чех
WЕВ ресурс Drog.info 2 місяці назад 0