FBT Evo2MaxX 6 AC

FBT Evo2MaxX 6 AC
Артикул:
15153
Місто:
Виробник:
Ціна:
37905 ₴
Телефон:
+380673417656

Активна акустична система. Динамік 15"+драйвер 1" Номінальна потужність 500 ват  

Пропонуємо вам революційну серія акустичних систем  FBT Evo2MaxX  , серія  FBT Evo2MaxX  оснащена новими, більш легкими НЧ-динаміками, потужними підсилювачами класу D з виключно низьким рівнем шума.На борту  FBT Evo2MaxX  встановлений цифровий сигнальний процесор з чотирма попередніми налаштуваннями, який забезпечує швидке вирівнювання контурів для будь-яких акустично складних площ. 

Але поряд з цими ключовими поліпшеннями продуктивності і портативності, команда  FBT  була натхненна на розробку серії яка буде максимально відповідати співвідношенню ціни і якості, ніж і стала серія  FBT Evo2MaxX. Акустичні системи серії  Evo2MaxX  можуть бути використані як в якості сценічного моніітора, так і в якості основної акустичної системи, незалежно чи використовуються вони для прокату або для інсталяцій.  Додаткові опції також доступні для розширення діапазону низьких частот у вигляді сублінії 12SA, 15Sa і 18Sa, всі з яких можуть похвалитися корпусом з березової фанери з покриттям стійким до подряпин і тертя і спеціально розробленими для компанії  FBT  неодимовими динаміками B & C.  · Міцні поліпропіленові корпусу спеціально розроблені для запобігання небажаного резонансу.  · Надлегкий НЧ-динамік виготовлений на замовлення заводу FBT з покриттям стійким до різних погодних умов, що дозволяє застосовувати акустичну систему на вулиці.  · Компресійні драйвера фірми B & C.  · Новітні класу D, 400 Вт НЧ і 100 Вт ВЧ підсилювачі потужності з імпульсними блоками живлення з високим ККД.  · Новий цифровий сигнальний процесор з чотирма попередніми налаштуваннями еквалайзера.  · Розширені алгоритми фільтрації, включаючи динамічне вирівнювання на низьких частотах і розширеного управління харчуванням, щоб дозволити зберігати високий рівень звукового тиску при цьому завжди передаючи щільний і не спотворений звук.  · Збільшення загального звукового тиску завдяки новим принципам роботи цифрового лімітера і підвищення потужності підсилювача.  · Сигнальний вихід для послідовного підключення декількох систем  FBT Evo2MaxX .  · Ергономічна ручка для перенесення, M10 точки підвісу, стакан для установки на стійку, забезпечують чудову практичність для будь-яких озвучуваних мироприятий і постійних інсталяцій.    Хотілося б відзначити новий цифровий сигнальний процесор з чотирма заводськими пресетами, які забезпечують моментальну надбудову акустичних систем який пройшов обширні випробування в безлунній камері лабораторії  FBT  і фактично перетворює кожну систему  FBT Evo2MaxX  в 4 різні акустичні системи у відповідності з обраним пресетом, 4 колонки в одному!    Опис пресетів FBT Evo2MaxX  · ORIGINAL: використання системи для стандартних майданчиків  · Floor: EvoMaxX відразу стає ідеальним сценічним монітором   · VOCAL: забезпечує підвищену розбірливість і чіткість для вокалу і мови  · Warm: забезпечує насичену передачу низьких і середніх частот і менш агресивну передачу високих   Активна 2-смугова акустична система. Діапазон частот: 42 Hz — 20 kHz / 90 ° x 60 °. B & C — динаміки: Low: 1 х 15 ", High: 1 x 1". Потужність RMS з інтегрованого посиленню: Low (клас D) — 400 Вт, High (клас D) — 100 Вт. Maximum SPL: 130 дБ. DSP плата з 4 пресетами еквалізациі. Connectors — XLR. Корпус: Поліпропілен. Розміри: 482x757x399мм  Вага: 21 kg  Повністю вироблені в Італії Шоу-Техніка-офіційний представник FBT на Україну

 

У магазині «ВІВО» продавець-консультант, бездоганно орієнтується у сфері продажу та експлуатації музичних товарів, допоможе вам не розгубитися у виборі інструменту, зорієнтує в усіх модних тенденціях або ж запропонує перевірену часом класичну продукцію.

Ми прагнемо відчувати Ваші потреби, розуміти вподобання та спілкуватися з кожним, хто приходить до нас.

0
22:25
5
Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Схожі товари
Активний сабвуфер.  Номінальна потужність 1200 ват.
Активна акустична система.
Активна акустична система. Динамік 10"+драйвер 1" Номінальна потужність 500 ват    Активна 2-смугова акустична система.
Активний сабвуфер.  Номінальна потужність 600 ват.   Динамік 15"     Активний сабвуфер.
Активний сабвуфер.  Номінальна потужність 1200 ват.   Динамік 15"     Активний сабвуфер.
Активний сабвуфер.  Номінальна потужність 1200 ват.   Динамік 18"       FBT MITUS 118 SA .
Компанія Двері-Дрог
Масаж Коцубан Юмейхо у Трускавці
​Магазин зброї «Фортуна»
ВІВО магазин музичних інструментів
Магазин «ЕлектроДім»
Сана-центр
I car
Готель ТАОР Карпати
Клінінгова компанія Clean Servis
ЛЕО КЕРАМІКА, ПП
Ансамбль бального танцю «Оксамит»
Ансамбль сучасного танцю Ультра
Кафе "Гостинний двір"
Медичний центр "Ора"
МОЯ Транслогістика
Магазин "Алекс-Екобуд"
Санаторій «КОНВАЛІЯ»