KAWAI CN-37 R

KAWAI CN-37 R
Артикул:
112153
Місто:
Виробник:
Ціна:
76095 ₴
Телефон:
+380673417656

Цифрове піаніно #Kawai CN37 ідеально пристосоване до гри в будь-якому середовищі: в квартирі, студії або професійному арт-просторі.

Оснащений власним записуючим пристроєм в форматах MP3, WAV і MIDI, а, також, Bluetooth і сумісністю зі смартфонами, Kawai CN37 дозволяє записувати свої музичні думки натисненням однієї кнопки і отримувати наявні програми для допомоги в навчанні, записи творів за допомогою нот, розвитку навичок композитора, звукорежисера, піаніста.

 

Дотик до рояля

Нова за своїм класом клавіатура Responsive Hammer III (Чуйний Молоточок) відтворює дотик акустичного рояля з його реалістичним рухом, міцна конструкція без пружин забезпечує плавний і швидкісний хід клавіші для швидкого освоєння природних навичок гри на фортепіано. На СN 37 встановлена вже відома нам система трисенсорного датчика, відповідального за максимально плавне і точне зчитування руху клавіш піаніно. У сукупності механізм і система контролю за його рухом дозволили мінімізувати шум і розгойдування клавіш при грі прийомами стаккато і фортісімо.

Вага клавіатури градуьована належним чином для відображення чистоти відчуттів- більш важкі басові молотки та легкі у дискантів, як у акустичного піаніно. Ці важливі характеристики механізму електронного піано СN 37 дозволяють примхливим піаністам практикувати і поповняти новими композиціями свій репертуар з упевненністю, що при виконанні музичної програми на кращих акустичних роялях не виникне ніяких неприємних сюрпризів.

 

Аутентичні противаги

На додаток до зваженості і градуюванні клавіш, механіка RHIII також має противаги, розміщені всередині кожної клавіші. Як і акустичне піаніно, ці тонко збалансовані ваги допомагають полегшити гру під час піанісімо пасажів, додаючи відчуття більшої свободи при експресивній манері гри.

 

Потрійний сенсор

Доповнюючи рояль, механізм RH III також має нову систему потрійного сенсора зчитування клавіш для посилення реалізму гри. Третій датчик покращує відгук клавіші при багаторазовому на неї натисканні (репетиція). Крім того, поліпшення звукової системи серії CN збільшило і швидкість чуйності інструменту при зворотному ході клавіші, що вплинуло на сам характер нот, що звучать з фортепіано та забезпечило більш широкий діапазон виразних деталей між грою стаккато і легато.

 

Ivory Touch поверхня клавіш

Вражаюча CN Серія оснащена вже відомими всьому світу клавішами з поверхнею з штучною слонової кістки в стандартній комплектації. Це дрібно текстурованою матеріал м'яко поглинає піт і жир з кінчиків пальців, надаючи тим самим допомогу в контролі, і має природну, матовою обробкою, яка є гладкою, але не слизькою.

Волога поглинається без слідів бруду або жиру, а поверхня клавіш легко протерти, використовуючи вологу тканину.

 

Звуки рояля: Два інструменти світового класу

90 років заробляючи репутацію «Преміум Фортепіано Японії», компанія Kawai з гордістю прикрашає концертні зали і музичні установи по всьому світу своїми творами мистецтва — роялями вищої категорії, які отримали загальне визнання за виняткову чіткість і динамічний діапазон.

Kawai CN37 відтворює чудовий звук флагманського концертного рояля Shigeru Kawai SK-EX. Це незрівнянний інструмент вручну побудований асоціацією Майстрів Фортепіано в науково-дослідній лабораторії в Ryuyo, Японія, і по праву вважається одним з кращих інструментів у своєму класі.

Крім того, CN37 також має характерний звук вельми відомого концертного рояля Kawai EX, який серед інших був обраний багатьма професійними піаністами в таких престижних заходах, як міжнародні конкурси ім. Шопена, Чайковського і Рубінштейна.

 

Повна 88-клавішна стерео вибірка фортепіано

Багатий, виразний звук концертних роялів SK-EX і EX є серцем CN37, все вісімдесят вісім клавіш цих інструментів світового класу ретельно записані, проаналізовані і точно відтворюються в якості високоточних цифрових сигналів.

Багаторівнева (від найтоншого піанісімо до фортисимо) запис кожної клавіші окремо зберігає унікальний гармонійний характер Рояль і гарантує чутність саме цього звучання, коли зважені клавіші Kawai CN37 працюватимуть під вашими пальцями.

 

Персоналізовані налаштування піаніно

Знання та вміння досвідченого фортепіанного фахівця важливі, щоб виявити кращі нюанси акустичного піаніно. На додаток до налаштування кожної ноти, технік також виконує численні регулювання і голосові коригування, які дозволяють інструмент по-справжньому співати.

Потужна віртуальна функція Настроювача піаніно в CN37 імітує деталізацію в цифровій формі, дозволяючи виконавцям формувати різні аспекти тонового характеру піаніно і играбельность відповідно до їх унікальними особистими уподобаннями.

 

Потужні ефекти і Reverb

За рахунок потужного блоку ефектів є можливість розширення основних звуків інструментів, застосовуючи додаткові шари деталізації і реалізму, які приносять в наше життя спектаклі. Студійна якість реверберація дозволяє піаністам позиціонувати себе в одному з шести акустичних середовищ від невеликої кімнати або холу до гранд собору.

 

Покращена акустична система

Неперевершений в своєму ціновому діапазоні, CN37 має вражаючу 4-смугову акустичну систему, призначену для відтворення всього спектру гармонік акустичного піаніно. Більш низькі частоти діапазону доставляються через нижню частину інструменту, в той час як середні і високі частоти відтворюються через встановлені зверху динаміки, будучи дзеркальним відображенням звукової проекції рояля.

 

Bluetooth підключення

У доповненні до стандартних USB і MIDI-портів, новий CN37 також має інтегровану технологію Bluetooth MIDI, що дозволяє цифрове піаніно спілкуватися з підтримуваними інтелектуальними пристроями бездротового зв'язку.

У парі з телефоном, планшетом або ноутбуком, власники серії CN можуть легко розширити функціональність інструментів з широким діапазоном освіти, продуктивності і скорингових додатків. Виділене Kawai додаток управління Virtual Technician також у вільному доступі, забезпечуючи приємний спосіб дізнатися і налаштувати різні акустичні характеристики фортепіано з привабливим сенсорним інтерфейсом, без необхідності використання додаткових адаптерів або кабелів.

 

Покращений звук для навушників

В піаніно Kawai CN 37 використана також технологія Spatial Headphones Sound (SHS), яка збільшує глибину і реалізм різних звуків інструменту при використанні навушників, а також допомагає зменшити слухову втому при прослуховуванні протягом тривалих періодів часу.

 

USB запис і відтворення

З вражаючим вибором GM2 звуків інструментів і наборів ударних і 256 нотної поліфонії, то CN37 здатний відтворювати і записувати багатодоріжковий SMF (Standard MIDI Format) файли з USB-накопичувачів з приголомшуючим реалізмом і музичністю.

Функціональність пристрою USB також може бути використана для відтворення MP3 або WAV аудіо файлів, що дозволяє музикантам супроводжувати своїх улюблених артистів, грати разом з професійними «мінусовками» або просто дізнатися акорди для нового твору. Можна навіть записати або перезаписати виступ безпосередньо до USB-пам'яті, як MP3 / WAV аудіо файлів для відправки по електронній пошті друзям і рідним або прослуховувати безпосередньо на піаніно.

 

Надихаючий режим гри

Вбудована функція розучування музичних п'єс і етюдів дозволяє піаністам вчитися на фортепіано з класичними творами Черні, Бургмюллера і Бейера або колекцією пісень з популярних підручників Alfred.

Крім того, режими з'єднання (накладення) звуків, поділ клавіатури на басові і фортепіанні тембри, а також режим Гри в Чотири Руки дає виконавцю додаткові можливості в індивідуальній творчості і при грі дуетом. 

 

Регульований пюпітр

Як і у акустичного рояля, кут огляду пюпітра в Kawai CN37 можна регулювати відповідно до ігрової посадки і зрісту виконавця. Також пюпітр повністю складається.

 

Автентична реакція педалі

Ще один штрих для зміцнення репутації CN37, як найбільш реалістичного цифрового піаніно в своєму ціновому діапазоні, то система педалей Kawai Pedal System Гранд Feel (Грандіозні відчуття) Розробка механізму педалей цифрового піаніно точно повторює положення, індивідуальну вагу і всю роботу в цілому педалей концертного рояля Shigeru Kawai EX для підвищення рівня автентичності при грі на інструменті.

У магазині «ВІВО» продавець-консультант, бездоганно орієнтується у сфері продажу та експлуатації музичних товарів, допоможе вам не розгубитися у виборі інструменту, зорієнтує в усіх модних тенденціях або ж запропонує перевірену часом класичну продукцію.

Ми прагнемо відчувати Ваші потреби, розуміти вподобання та спілкуватися з кожним, хто приходить до нас.

0
22:20
32
Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Схожі товари
Kawai CN27-цифрове піаніно модельного ряду 2017р.
Kawai CN27-цифрове піаніно модельного ряду 2017р.
Цифрове піаніно Kawai CN37 ідеально пристосоване до гри в будь-якому середовищі: в квартирі, студії або професійному арт-просторі.
Нова, сильно модернізована модель цифрового піаніно Kawai ES 110 - поповнення в відмінно зарекомендувала себе лінійці портативних цифрових п
Нова, сильно модернізована модель цифрового піаніно Kawai ES 110 - поповнення в відмінно зарекомендувала себе лінійці портативних цифрових п
Компанія Двері-Дрог
Масаж Коцубан Юмейхо у Трускавці
ВІВО магазин музичних інструментів
Магазин «ЕлектроДім»
​Магазин зброї «Фортуна»
Ансамбль сучасного танцю Ультра
Сана-центр
I car
Готель ТАОР Карпати
Клінінгова компанія Clean Servis
Інтернет-магазин СкутерОк
ЛЕО КЕРАМІКА, ПП
Ансамбль бального танцю «Оксамит»
ТОВ ДРОГОБИЦЬКА ПАПЕРОВА ФАБРИКА