KAWAI ES-110 W

KAWAI ES-110 W
Артикул:
112156
Місто:
Виробник:
Ціна:
31065 ₴
Телефон:
+380673417656
Нова, сильно модернізована модель цифрового піаніно Kawai ES 110 — поповнення в відмінно зарекомендувала себе лінійці портативних цифрових піаніно ES. Цей інструмент поєднує в собі автентичний клавіатурній механіці найвищого класу і передової звукових технології разом з легким транспортабельним корпусом. При цьому вартість ES 110 залишається доступною більшості музикантів.   Піаніно ES 110 отримала абсолютно нову механіку клавіатури (Адаптивний Молоток Компактний), яка неперевершено передає відчуття гри на акустичному роялі. Міцна конструкція зі стабільним і плавним ходом клавіш стала легше фізично, що дозволила зробити інструмент на 3 кг більше зручним у транспортуванні, ніж у попередника — Kawai ES 100.   Стандартом для всієї серії ES давно є 88 зважених клавіш механічної дії, що робить ES 110 ідеальним інструментом як для навчання початківця піаніста, так і в роботі для досвідчених метрів фортепіанного мистецтва.   У звуковому портреті звуки роялів і піаніно застосована перевірені року технології Harmonic Imaging, коли в спеціальному акустичних кімнатах аналізуються, перетворюються і записуються звуки концертного рояль Kawai EX, малий оркестровий рояль Kawai GX 7 і акустичне піаніно Kawai K 800, а потім волшебнім чином поміщається в компактному корпуца Ціфрови інструментів, таких як ES110 :) для достовірного відтворення динамічного діапазону акустичного рояля. Електропіано дозволяє піаністам грати з будь-яким рівнем експресії, починаючи від найтоншого піанісімо і закінчуючи потужним фортисимо.   Блок цифрові ефектів невеликий, але його програми досить для створення звучання рояля в різних приміщеннях: на репетиційній базі, сцена або в концертному залі, а наявність «Віртуальний Настроювач» дозволить програмно змінювати деякі акустичні характеристики, такі як яскравість тембри, струнний резонанс, ефект відпускання клавіш і т.д… Все це допоможе вам отримати яскравий і натуралістичний фортепіанний звук для вашого приміщення.   Kawai ES 110 оснащений рядом корисних функцій, таких як: функції навчання і звукозапису, додаткові інструментальні тембри, режими розділення клавіатури і накладення тембрів, настроюється метроном і 100 ритмічних малюнків розширять простір для творчості музиканта-аматорові або професіоналу.   Також абсолютно новим для моделі такого бюджетного рівня стало оснащення піаніно ES110 MIDI-підключення по бездротовій технології Bluetooth для розширення можливостей інструменту за допомогою ряду музичних програм і лінійні виходи, які дозволять вам підключитися до мікшується пристроїв або звуковим картам, Т.П. При цьому динаміка електропіано виконує роль моніторів.   У комплект піаніно блок живлення, повнорозмірна педаль фортепіанного типу, пюпітр. Якщо ж вам захочеться перетворити портативний інструмент в стаціонарному, тобто можливості окремо придбати для ES 110-стенд стійка HML-1 і блок з трьома педалями Kawai F-350.

У магазині «ВІВО» продавець-консультант, бездоганно орієнтується у сфері продажу та експлуатації музичних товарів, допоможе вам не розгубитися у виборі інструменту, зорієнтує в усіх модних тенденціях або ж запропонує перевірену часом класичну продукцію.

Ми прагнемо відчувати Ваші потреби, розуміти вподобання та спілкуватися з кожним, хто приходить до нас.

0
22:20
4
Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Схожі товари
Kawai CN27-цифрове піаніно модельного ряду 2017р.
Kawai CN27-цифрове піаніно модельного ряду 2017р.
Цифрове піаніно Kawai CN37 ідеально пристосоване до гри в будь-якому середовищі: в квартирі, студії або професійному арт-просторі.
Цифрове піаніно Kawai CN37 ідеально пристосоване до гри в будь-якому середовищі: в квартирі, студії або професійному арт-просторі.
Нова, сильно модернізована модель цифрового піаніно Kawai ES 110 - поповнення в відмінно зарекомендувала себе лінійці портативних цифрових п
Компанія Двері-Дрог
Масаж Коцубан Юмейхо у Трускавці
​Магазин зброї «Фортуна»
ВІВО магазин музичних інструментів
Магазин «ЕлектроДім»
Сана-центр
I car
Готель ТАОР Карпати
Клінінгова компанія Clean Servis
ЛЕО КЕРАМІКА, ПП
Ансамбль бального танцю «Оксамит»
Ансамбль сучасного танцю Ультра
Кафе "Гостинний двір"
Медичний центр "Ора"
МОЯ Транслогістика
Магазин "Алекс-Екобуд"
Санаторій «КОНВАЛІЯ»