YAMAHA CVP-709B

YAMAHA CVP-709B
Артикул:
111374
Місто:
Виробник:
Ціна:
187110 ₴
Телефон:
+380673417656
Clavinova Versatile Piano (скорочено CVP) — це інструменти найвищого рівня як по дизайну, звучанню так і рівнем оснащення.

По суті — це професійні робочі станції в ефектних кабінетах з чудовою молоточкової механікою, реалістичними багатошаровими тембрами, автоакомпанементом, ефектами, мікрофонним входом з вокальної гармонізацією, кольоровими сенсорними дисплеями і т.д.

Уявіть собі сучасне цифрове піаніно з душею концертного рояля. Ви відчуєте різницю з першої зіграної нотою. Реалістичні відчуття і відгук у поєднанні з неймовірно насиченим звучанням кращих концертних роялів — Clavinova 700 серії встановлює нові стандарти якості серед цифрових піаніно.

Функція Piano Room  

Функція Piano Room, що з'явилася в 600 серії, була доопрацьована і вдосконалена. Тепер ви можете зіграти на знаменитому роялі Yamaha CFX або ж на легендарному Bosendorfer Imperial, а також на вантажних електропіано в віртуальних приміщеннях, наприклад у вітальні, концерт-холі, кафедральному соборі або клубній сцені. Але і це ще не все — в режимі Session Mode ви можете запросити в свою «кімнату» трьох віртуальних музикантів, для спільного «джему» в одному з 40 різних музичних стилів. Музиканти будуть акомпанувати слідуючи вашій гармонії і навіть експресії, завдяки функції контролю динаміки. Ви можете в будь-який час вибірково активувати або деактивувати будь-якого з віртуальних музикантів. Ви навіть можете записати ваше спільне виступ просто натиснувши кнопку Record.

Тембри Super Articulation 2 звучать так, як якщо б Ви грали на цьому інструменті  

Ця дивовижна технологія збагачує звучання призвуками і нюансами звуковидобування акустичних інструментів. Так, наприклад для духових інструментів це вібрато, гліссандо і легато прийоми плюс абсолютно новий тембр скрипки. Для гітари — шуми звернення, слайди пальців і призвуки ладів гітари. Спробуйте будь-який з тембрів Super Articulation 2, відчуйте себе віртуозом гітаристом або, наприклад, саксофоністом.

Більше, ніж просто фортепіано!  

Одна з найважливіших можливостей серії CVP — різноманітні стилі автоаккомпанемента, які ви можете контролювати в режимі реального часу, просто отримуючи акорди на клавіатурі. Від камерних джазових ансамблів і до симфонічного оркестру — все це багатство — під кінчиками ваших пальців. Саме Ви вирішуєте в якому стилі, в яку гармонії і з якою експресією буде звучати ваш твір. Створені професійними сесійними музикантами з усього світу, стилі додадуть автентичний акомпанемент студійного рівня в ваше виконання.

Аудіо Стилі

Аудіо стилі — це крок вперед у розвитку акомпанементу. Додаючи аудіо фрагменти запису студійних барабанщиків, перкусіоністів і ансамблів з різних студій по всьому світу Стиль оживає натуральним, природним звучанням ударних і перкусії, тим самим створюючи більш експресивний потенціал для Вашої композиції.

 

Технологія Yamaha Time Stretch Technology дозволяє аудіофграгментам змінювати темп без зміни висоти тону, щоб ідеально вписатися в будь-яку Вашу пісню.

Підключайте мікрофон і починайте співати!

Підключайте мікрофон і співайте улюблені пісні під власний акомпанемент або використовуючи файли караоке доступні для завантаження на сайті YamahaMusicSoft.com. Вокальні ефекти студійної якості і вбудований гармонайзер дозволять вам відчути себе справжньою зіркою! Ви також можете підключити до Clavinova свій смартфон, ноутбук або МР3 плеєр і слухати музику, використовуючи високоякісну акустику інструменту.

Пара кращих з кращих…

CFX — флагманський рояль Yamaha, на якому в 2010 році виконували свої твори переможці міжнародного конкурсу піаністів імені Фредеріка Шопена (International Frederick Chopin Piano Competition), і Bosendorfer Imperial — дивовижний інструмент від найстарішого в світі виробника унікальних роялів з Австрії, на яких грали великі Моцарт, Бетховен, Шуберт, Ліст, Штраусс.

 

І ось тепер евучаніе етіx моделей є в Clavinova! Для запису роялі були відібрані, відбудовані досвідченими настроювачами і засемпліровани аж до звучання кожної клавіші. З Clavinova ви зможете насолодитися і відчути легендарний звук CFX і Bosendorfer Imperial!

Virtual Resonance Modeling (VRM) — технологія моделювання характерною реверберації створюваної корпусом рояля

* На зображенні показаний резонанс звуку в корпусі рояля. Технологія VRM емулює цей резонанс.

В акустичному роялі звук резонує по всій площі корпусу інструменту, створюючи багату реверберацію навколишнє як виконавця, так і слухача. Цей феномен чудово відтворено в Clavinova за допомогою моделювання віртуального резонансу (Virtual Resonance Modeling). За допомогою VRM розраховується стан кожної струни для кожної з 88 нот інструменту, забезпечуючи живе «дихає», виразне звучання відображає безмежну кількість факторів притаманних звучанням рояля, таких як регістр, кількість натиснутих клавіш, силу атаки і тривалість натискання педалі.

Клавіатура з молоточкової механікою Natural Wood X

Клавіатура Natural Wood X (NWX) — це втілення більш ніж столітнього досвіду і технологій Yamaha у виробництві акустичних піаніно і роялів.Як і у справжнього рояля, клавіші тут виготовлені з цільної деревини, яка пройшла довгий період висушування — це обов'язкова умова для застосування його в будь-якому музичному інструменті. Використовуючи тільки найбільш якісні заготовки, клавіші в результаті менш схильні до деформації на відміну від клавіатур з ламінованої деревини. Як і клавіатура GH3X, NWX оснащена трьома сенсорами, що дозволяють використовувати найрізноманітнішу техніку звуковидобування і повноцінно передати її в інструменті. Поєднання високоякісної деревини і високих технологій дозволяє отримати неперевершений результат.

 

Оновлений механізм моделі NWX відтворює так званий ефект ауслезірованія — невеликого переходу по зусиллю в самому кінці ходу клавіші.Цей ефект виникає в реальній рояльної механіці при повільному дожимання клавіші, тому що відбувається роз'єднання молоточкової фігури з штовхачем.

Верх клавіш зі штучної слонової кістки

Верх клавіш зі штучної слонової кістки передає тактильні відчуття від слонової кістки, яку колись застосовували при виготовленні клавіатур фортепіано. Цей сильно абсорбуючий матеріал запобігає зісковзування пальців навіть при багатогодинний грі, при цьому зберігаючи ідеальну текстуру і відчуття.

Система градації ваги клавіш 88-key Linear Graded Hammers

Кожна клавіша в Clavinova має свій унікальний вага. У традиційному акустичному піаніно струни короткі і тонкі в високому регістрі і розмір їх збільшується в міру наближення до низького регістру. Для створення рівного збалансованого звучання, молоточки б'ють по струнах, також стають більше від високого до низького регістрів. Завдяки системі «88-key Linear Graded Hammers» вперше для цифрового піаніно стало можливим з високою точністю відтворити відчуття ваги, торкання і повернення для кожної окремої клавіші. Це допоможе Вам більш правильно розвивати техніку гри.

Демпфер педаль з системою GP Response Damper Pedal

Демпфер педаль є важливим елементом гри на фортепіано. Нові Clavinova поводяться точно так само як акустичне піаніно, постійно «відчуваючи» наскільки натиснута або відпущена педаль і в підсумку регулюючи кількість послезвучанія і реверберації ноти. Крім цього, система GP Response Damper Pedal відтворює відчуття роботи з педаллю рояля, наприклад, менший опір на початку ходу педалі і потім його збільшення після того, як ефект педалі починає діяти.

 

Stereophonic Optimizer: новий вимір при грі в навушниках

 

Унікальна розробка Yamaha — система Stereophonic Optimizer оптимізує звуковий поле при одночасному прослуховуванні музики і грі на фортепіано в навушниках. В результаті створюється об'ємна і широка звукова стереобаза, що дозволяє комфортно грати досить тривалий час.

Система «Intelligent Acoustic Control» створює об'ємне, збалансоване звучання з багатими низами і ясними високими частотами навіть на невеликій гучності

Налаштування оптимальної гучності дуже важлива при грі вдома, особливо коли стоїть завдання не заважати рідним і грати не голосно. Ви можливо помічали, що на малій гучності досить складно розібрати низькі і високі частоти. Clavinova ж, за допомогою системи Intelligent Acoustic Control (IAC) автоматично коригує звучання так, щоб створити оптимальний баланс частот навіть невеликих рівнів гучності.

Положення регулятора гучності відповідає за еквалізацію загального звучання, особливо на малій гучності. Ця можливість змінювати гучність без втрати балансу звучання є ексклюзивною для Yamaha, і дозволяє грати з максимально можливою якістю звучання при будь-якій гучності.

Функція Music Finder

Ця функція дуже корисна, якщо Ви не впевнені який Тембр і Стиль вибрати. Все, що потрібно зробити — це ввести назву композиції, і інструмент сам запропонує необхідні настройки.

Функція Style Recommender

Style Recommender — це Ваш помічник у виборі Стилю. Він дозволяє швидко підібрати Стиль, який підходить до даного виконання. Просто награти один-два такту в простому розмірі, і тут же на дисплеї з'явиться список відповідних Сталий. Вам залишиться тільки вибрати.

Нотний стан на дисплеї показує яку ноту і коли потрібно зіграти

Просто йдіть за стрибаючим кулею на нотному стані. Він вкаже необхідну ноту.

Панель управління стала простіше, ніж коли-небудь, тепер з швидким доступом до будь-якої функції

Простий користувальницький інтерфейс обладнаний кольоровим сенсорним LCD дисплеєм. Кнопки панелі розташовані в зоні прямої видимості поруч із клавіатурою і легко доступні при грі.

Налаштуйте панель управління на свій смак
  • Ставте закладки на Ваші улюблені Тембри і Стилі
  • «Гарячі клавіші» на РК дисплеї
  • Призначайте часто використовувані функції на виділені кнопки
 USB Аудіо для запису вашого виконання  

 

Функція USB Audio Recorder служить для запису Вашої виконання на зовнішній USB-флеш накопичувач, і потім збереження на вашому комп'ютері. Це дозволить Вам порівнювати різні виконання і відстежувати розвиток виконавської майстерності, або просто слухати їх на МР3-програвачі.

Інші аудіо-функції:
  • Pitch Shift: Зміна висоти тону без зміни темпу

  • Time Stretch: Зміна темпу без зміни висоти тону

  • Vocal Cancel: Видалення (або придушення рівня) вокалу, або сольних партій, які перебувають по центру стерео аудіофайлу

 

   Цілий спектр музичних програм Yamaha

Yamaha пропонує цілий спектр разнобразних інтерактивних, креативних і веселих додатків для iPad, iPhone або iPod touch.

 

 

механіка   Молоточковая механіка NWX (Natural Wood X) c верхом клавіш зі штучної слонової кістки і імітацією ефекту ауслезірованія клавіатура   88 повнорозмірних динамічних клавіш чутливість клавіатури   Регульована: Hard 2, Hard 1, Medium, Soft 1, Soft 2, Fixed Тон-генератор   RGE (Real Grand Expression) поліфонія   256 нот тембри   1,270 тембрів + 37 Drum / SFX +480 XG (Включаючи 13 VRM Voices, 22 Super Articulation 2 Voices, 225 Super Articulation Voices, 54 MegaVoices, 67 Natural! Voices, 31 Sweet! Voices, 87 Cool! Voices, 131 Live! Voices, 30 Organ Flutes! Voices) стилі   600 стилів акомпанементу (30 Audio Styles, 473 Pro Styles, 52 Session Styles, 9 Free Play Styles, 36 Pianist Styles) контролери   3 педалі: Damper (з ефектом half pedal), Sostenuto, Soft, Glide, Song Play / Pause, Style Start / Stop, Volume, і т.д. секвенсор   16-трековий дисплей   Кольоровий 8.5 «сенсорний LCD дисплей 800x480 WVGA ефекти   Ревербератор, хорус, DSP, EQ, part EQ, insertion effect, compressor, vocal harmony поділ клавіатури   Dual / Layers / Split пам'ять   6.3 MB пристрій зберігання   2 x USB to Device (USB Audio Recorder (.wav, .mp3), з ефектами Time Stretch, Vocal Cancler, Pitch Shift) метроном   5 — 500, Функція Tap Tempo Система навчання   Follow Lights, Any Key, Karao-Key, Your Tempo, Performance Assistant Technology (PAT) MIDI   In / Out / Thru акустика   (30Вт + 30Вт + 20Вт) x 2 + 40Вт / (16см + 5см +3 см) x 2 + 20 см композиції   124 композиції Вихід для навушників   2 виходи для навушників USB TO DEVICE   Так, USB Audio Recorder (.wav .mp3) LAN   Так USB TO HOST   Так Розміри   1435 х 913 х 1150 мм вага   110 кг додатково   Мікрофонний вхід, ефекти вокальної гармонізації додатково   AUX In / Out, AUX pedal, Відео вихід, Stereo Sustain, Key-off, String Resonance, Smooth Release, Damper Resonance, Система Acoustic Optimizer, Intelligent Acoustic Control (IAC) Комплектація   Фірмова банкетка в комплекті виробництво   Індонезія Гарантія   12 місяців + 12 місяців безкоштовного сервісного обслуговування колір   Поліроване чорне дерево

 

У магазині «ВІВО» продавець-консультант, бездоганно орієнтується у сфері продажу та експлуатації музичних товарів, допоможе вам не розгубитися у виборі інструменту, зорієнтує в усіх модних тенденціях або ж запропонує перевірену часом класичну продукцію.

Ми прагнемо відчувати Ваші потреби, розуміти вподобання та спілкуватися з кожним, хто приходить до нас.

0
22:18
5
Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Схожі товари
Clavinova Versatile Piano (скорочено CVP) - це інструменти найвищого рівня як по дизайну, звучанню так і рівнем оснащення.
Clavinova Versatile Piano (скорочено CVP) - це інструменти найвищого рівня як по дизайну, звучанню так і рівнем оснащення.
Clavinova Versatile Piano (скорочено CVP) - це інструменти найвищого рівня як по дизайну, звучанню так і рівнем оснащення.
Нове покоління цифрових фортепіано Clavinova втілює понад 100 років досвіду компанії Yamaha в створенні роялів Clavinova Versatile Piano
Clavinova Versatile Piano (скорочено CVP) - це інструменти найвищого рівня як по дизайну, звучанню так і рівнем оснащення.
Електропіаніно. 88 клавіш. Поліфонія 128 нот.
Компанія Двері-Дрог
Масаж Коцубан Юмейхо у Трускавці
​Магазин зброї «Фортуна»
ВІВО магазин музичних інструментів
Магазин «ЕлектроДім»
Сана-центр
I car
Готель ТАОР Карпати
Клінінгова компанія Clean Servis
ЛЕО КЕРАМІКА, ПП
Ансамбль бального танцю «Оксамит»
Ансамбль сучасного танцю Ультра
Кафе "Гостинний двір"
Медичний центр "Ора"
МОЯ Транслогістика
Магазин "Алекс-Екобуд"
Санаторій «КОНВАЛІЯ»