Компанія Двері-Дрог

Активність підприємства

  • Рейтинг: 17
  • Останній візит: 3 місяці назад
  • Реєстрація: 6 місяців назад

Контакти

Контакти

Категорія:
Послуги
Контактна особа:
Роман

Анкета

Про компанію:

Компанія Двері-Дрог враховує всі вимоги, і запропонує вам оптимальний варіант виготовлення дверей.

У нас ви можете купити вхідні та міжкімнатні двері з натурального дерева, або замовити виготовлення дверей за індивідуальним проектом, таж ми виготовняємо: деревяні сходи за індивідуальним проектом, меблі змасиву дуба любої складності, меблі з старого дерева, інтер'єр кімнат з дерева, альтанки, садові меблі.


Про компанію Двері-Дрог:

Висока якість, доступна ціна і натуральні матеріали — ось що потрібно тим, хто шукає міжкімнатні двері. Як зробити правильний вибір і не переплачувати? Де знайти те, що вам дійсно потрібно? Якщо ви набрали в інтернеті «двері міжкімнатні з масиву» і потрапили на цю сторінку, значить ви на правильному шляху. У нашому каталозі велика кількість моделей на будь-який смак і гаманець. Залишилося тільки зрозуміти, які саме двері вам потрібні. Яким буде ваш будинок, як він буде виглядати — вирішувати вам.

На думку багатьох наших клієнтів, встановлювати двері, особливо міжкімнатні, краще з масивудерева. Кожна така модель має свої унікальні переваги. Дерево — найдавніший матеріал і, ми із задоволенням втілюємо в життя досвід його обробки, накопичений майстрами за сотні років. Ми застосовуємо новітнє обладнання, зберігаючи екологічність матеріалу і залишаючись в гармонії з природою.


Переваги:
  1. 20 років досвіду
  2. Про нас знають і нам довіряють.
  3. Виконуємо роботи любої складності
  4. Двері потрібного кольору з елементами додаткового декорування
  5. Враховуємо всі вимоги.
  6. Запропонумо вам оптимальний варіант
  7. Швидісь виконання робіт

Завдяки професіоналізму наших працівників гарантуємо своєчасне виконання робіт.

company_baners 0company_baners 1company_baners 2company_baners 3