​Магазин зброї «Фортуна»

Активність підприємства

  • Рейтинг: 42
  • Останній візит: 3 місяці назад
  • Реєстрація: 4 місяці назад

Контакти

Контакти

Категорія:
Торгівля
Контактна особа:
Артур

Анкета

Про компанію:

Магазин «Фортуна» працює на ринку пневматичної зброї з 2010року. Основна діяльність магазину торгівля пневматичною зброєю, аксесуарами до неї та товарами для активного відпочинку. Наш магазин створений для того аби задовільнити потреби як звичайного покупця, так і найбільш вибагливого. До кожного клієнта свій індивідуальний підхід. Доставка товару по всій Україні, крім регіонів зони АТО та АРК.

Ми сподіваємось, що ви станете постійним клієнтом нашого інтернет магазину. Наші менеджери завжди готові відповісти на ваші запитання!


Можливі варіанти оплати товару:

  • 1.Оплата на розрахунковий рахунок в банку ( згідно рахунку фактури), який ви отримаєте після оформлення товару в інтернет магазині на свою електронну пошту і оплатити в будь-якому банку.
  • 2.Оплата на картковий рахунок (карта Приват банку)

Ви можете перерахувати гроші на гривневу карту, реквізити якої повідомить вам менеджер після підтвердження замовлення. При оплаті на карту до суми замовлення додається 1% (комісія за зняття готівки в банкоматах Приватбанку).

3. Оплата наложеним платежем через Ін-тайм чи Нову пошту при отриманні товару.

При виборі цього способу оплати під час оформлення замовлення потрібно вказати в коментарях «оплата наложеним платежем».В цьому випадку вартість пересилки додається до вартості замовлення. Грощові перекази оплачуються згідно тарифів перевізників.


У зв'язку з нестабільною економічною ситуацією в Україніпросимо уточнювати вартість товару.

Доставка

  1. Доставка товару відбувається по всій Україні!
  2. Термін доставки від 2-5 днів.
  3. Працюємо з такими перевізниками як Нова пошта, Делівері, Ін-тайм, Автолюкс.
  4. Доставка наложеним платежем здійснюється такими перевізниками як Нова пошта, Ін-тайм та Автолюкс.
  5. За бажанням клієнта, можливо оформити доставку» до дверей».

При отриманні товару потрібно мати з собою документ, який посвідчує вашу особу(паспорт, водійські права і т.д.), а також номер декларації на товар, який вам повідомить наш менеджер.