ТОВ ДРОГОБИЦЬКА ПАПЕРОВА ФАБРИКА

Активність підприємства

  • Рейтинг: 2
  • Останній візит: 3 місяці назад
  • Реєстрація: 3 місяці назад

Контакти

Контакти

Категорія:
Послуги
Контактна особа:
Сергій Володимирович

Анкета

Про компанію:

Дрогобицька паперова фабрика була заснована в 2011 році у промисловому місті Дрогобич. Виробнича діяльність розпочалась у жовтні 2011 року, тоді й зявилася перша продукція на ринку України.

На сьогоднішній день фабрика успішно функціонує. Основним видом діяльності є виробництво та реалізація макулатурної папір-основи і засобів санітарно-гігієнічного призначення таких як: туалетний папір, паперові рушнички та інші засоби гігієни.

Дрогобицька паперова фабрика інтенсивно розвивається та збільшує свої потужності, тому запрошуємо на роботу чоловіків та жінок, яким потрібна постійна робота з можливістю кар'єрного зростання. 

Дрогобицька паперова фабрика – перший дрогобицький виробник паперових виробів.
Щодня кожен з нас оточує себе найрізноманітнішими речами. Одні мають для нас значення, інші ж взагалі не помічаються. Правда в тому, що дрібниці, здатні зробити день приємнішим та найчастіше вони ігноруються.

Ми вважаємо, що це неправильно. Тому намагаємось покращити життя кожного клієнта через маленькі деталі щоденного побуту. Ми вдосконалюємо технології, які залишаються непомітними іншим, оптимізуємо процеси, що стали звичкою, і невпинно прагнемо до досконалості. Ми — Дрогобицька паперова фабрика.

Дрогобицька паперова фабрика – багаторічний досвід, розвиток та вдосконалення.
Історія нашої компанії почалася не так давно. Однак ці роки принесли безцінний досвід і знання. Сьогодні вони дозволяють нам бути кращими і досягати більшого.

Ми залишаємо позитивний слід в житті кожного, хто з нами перетинається, і сповна цим пишаємося. Що б ми не робили, чим би не займалися, ми робимо це добре. З повною віддачою і відповідальністю за кінцевий результат. Це дозволяє нам максимально ефективно контролювати робочі процеси і дотримуватися найсуворіших правил виробництва. Ми віримо, що це допоможе нам стати кращими та сприятливо вплине на оточуючих та навколишній світ.

Асортимент фабрики.
У переліку наших товарів Ви знайдете папір-основу, а також різну продукцію санітарно-гігієнічного призначення. Наприклад, туалетний папір і паперові рушники. Всі вироби є екологічно чистими, і виготовляються з дотриманням усіх санітарно-технічних вимог.

Ще зовсім недавно в асортименті компанії був лише один вид продукції. Однак сьогодні цей список збільшений до кількох товарних позицій і в ближчому майбутньому він поповнятиметься все новішими видами виробів. А початкові обсяги виробництва, об’ємом менш ніж 2 млн., сьогодні перетворилися майже в 12 млн. І це тільки старт. Ми не зупиняємося на досягнутому. Адже розвиток — єдиний шлях до успіху.

Графік роботи:
Пн-Пт: 09.00-18.00